Cennik

 

Cennik w trakcie aktualizacji. Przepraszamy

 

Dział usług:

 

 

Uwagi:

*Ceny na tej stronie zawierają podatek VAT w wysokości  8% i są skierowane dla klientów indywidualnych dokonujących zakupu materiałów w sklepie Castorama ul. Popularna 71 w Warszawie i zlecających usługę budowlaną w swoim domu lub mieszkaniu ekipie zafaceta.pl

*Jeżeli cennik nie zawiera interesującej Państwa ceny, zostanie specjalnie dla Państwa wykonana wycena indywidualna. Cennik nie zawiera ceny materiałów niezbędnych do wykonania usługi. Materiały podstawowe (drzwi, okna, płytki, kabiny, wanny, piece, itp.) oraz pomocnicze (pianka, kołki, uszczelki, kolana, folie i tektury, taśmy, itp.) nie zostały wliczone w cenę usługi.

*W przypadku nieprzewidzianych prac mogących wystąpić w trakcie wykonywania zlecenia zostanie zastosowana stawka 76,04 złoty za jedną roboczogodzinę.

*Przed przystąpieniem do zlecenia musi być wykonany płatny pomiar na miejscu u klienta. Kaucja za taki pomiar, zwana też kaucją pomiarową dla klientów sklepu Castorama ul. Popularna  71 w Warszawie wynosi 120 złoty i  w przypadku zlecenia nam usługi jest zaliczana w poczet  rozliczenia za usługę.

Dojazd do klienta do 10 km od Castorama w Warszawie ul. Popularna 71, gratis, Powyżej dopłata 3,00 złoty za kilometr.

*Minimalna wartość realizowanej usługi to 200 złoty plus koszty materiałów. W przypadku większych realizacji istnieje możliwość indywidualnej wyceny. W przypadku wycen np. :  w małych pomieszczeniach, kłopotliwych lokalizacjach lub czasochłonnych technologicznie, cena może zostać zwiększona.

*Kolumna „Materiały do wykonania usługi” zawiera informacje o jakich materiałach ma pamiętać klient zamawiając u
nas usługę a cena podana w kolumnie „Cena usługi” jest ceną tylko za usługę bez kosztów materiału.

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

*Cennik obowiązuje od 01.01.2017 do 30.04.2017

 

 

Punkt

Castorama

 Warszawa

ul. Popularna 71

kontakt telefoniczny: 

+48 606285040

adres e-mail: 

popularna@zafaceta.pl

 

Godziny otwarcia

punktu:

pon-pt: 7:00-18:40

sob: 10:00-18:00

niedz: 10:00-18:00